“Soovitan vaadata iseenda sisse, vaadata otsa oma varjudele, tunnistada neid. Kui neid tunnistada, siis on võimalik neid ka ümber teha ja tervendada.” – Mai-Agate Väljataga.

Psühhoteraapia

Transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia

Transpersonaalne psühholoogia on uurimisvaldkond, mille eesmärgiks on leida Kõrgem Mina. See on transformatsiooniline psühholoogia, mis aitab inimestel jõuda kõrgematele arenguastmetele.

Hüpnoteraapia on uudne lähenemine transpersonaalse psühholoogia valdkonnas, mis läheb kaugemale traditsioonilisest psühholoogiast. Tegemist on psühhoteraapia tulevikusuunaga, milles on ühendatud psühholoogia, meditsiin ja filosoofia. See on holistiline lähenemisviis. Selline lähenemine aitab inimesel koos terapeudiga vaadata ka oma hetkeprobleemidest sügavamale ning leida endas avastamata potsentsiaali ja seda oma elus kasutada.

 

Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia seansist:

Seanss kestab tavaliselt tund aega. Seansid võiksid toimuda kord nädalas või kord kuus, nii kuidas inimene ise otsustab ja vajalikuks peab. See oleneb ka probleemist, millega inimene abi saamiseks teraapiasse pöördub. Ja kui sügavale inimene enese tundmaõppimisel on valmis minema.

Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia individuaalseansid on hea võimalus enesearenduseks, suhete ja tervise uurimiseks ja parandamiseks, on abiks erinevate elu sõlmpunktide lahtiarutamisel. Igaühel meist võib tekkida olulisi küsimusi, millele on raske üksi vastuseid leida. Iga inimene on eriline ja vajab erilist lähenemist. Erinevate probleemide lahendamiseks kasutatakse transpersonaalse psühholoogia seanssidel mitmeid meetodeid ja tehnikaid. Üks neist meetoditest on hüpnoos, mis on efektiivne viis toimetulekuks erinevates stressiolukordades ja suhtlemiseks oma alateadvusega.

Terapeut – Sirve Paldis 

58 04 77 92

elutarkus@gmail.com

Seansid toimuvad Tallinnas Ahtri tn 8. 7 korrus.

Pärnus Vee tn 4, Pärnu Budismikeskuses.