Miks tulla liblikmassaaži seansile?

Oleme kõik erinevad. Vahest võib abi olla efektiivsem läbi kehatöö. Energeetiline liblikmassaž oma õrnade puudutuste ja rahustava toimega on suurepärane kehateraapia meetod. Tasub alati proovida erinevaid lähenemisi ja leida enda jaoks parim lahendus.

On veel palju põhjuseid, miks kogeda liblikmassaaži:

  • õrnad puudutused on abiks lõdvestumisel
  • massaaž on rahustava toimega
  • aitab kaasa tervenemisele haigustest ja varasematest traumamälestustest
  • peale õnnetust, haigust või traumat aitab kaasa kiiremale paranemisele
  • aitab vabastada kuhjunud emotsioone.
  • arendab suuremat kehatunnetust ja loob spirituaalset ühendust kehas
  • on abiks neile, kellel on raskusi puudutustega ja kellele ei sobi jõulised massaažid
  • sobib hüperaktiivsete laste rahustamiseks

 

Mis on liblikmassaaž?

Massaaž põhineb tõeliselt õrnadel puudutustel ja silitustel, mis on sarnased liblika pehme puudutusega.

Kindlad liigutused, mis hõlmavad inimese kogu keha, aitavad vabastada energiablokeeringuid ja tasakaalustavad normaalse energiavoolu kogu kehas. Samuti võivad vabaneda ka varasemad kogu elu jooksul tekkinud ja kehasse jäänud nii hingelised kui füüsilised traumad. Kerged puudutused ei ole pealetükkivad ja aitavad meile elu jooksul tekkinud kaitserüüd õrnalt sulandada. Selline leebe lähenemine võib teinekord olla väga efektiivne ja avada ligipääsu meie sügavamatele tasanditele.

Massaažil on rahustav ja lõõgastav toime, laiendades seestpoolt väljapoole liikuva energia voolu kehas.

Liblikmassaaž on leebe bioenergeetika valdkonda kuuluv kehateraapia vorm. Selle on välja töötanud Eva Reich oma isa Wilheim Reichi tööde põhjal.

 

Liblikmassaaži seansist:

Seansse on võimalik teha nii pikemaid kui lühemaid. Lühem seanss koos lõõgastusega kestab pool tundi, pikem seanss võtab aega ühe tunni.

Massaaži  kestus on umbes 15 minutit, kus inimene lebab massaaži vastu võttes alguses selili ja seejärel kõhuli matil. Sellele järgneb lõõgastus. Kuna massaaži tehakse läbi riiete, siis on soovitav selga panna kerged ja mugavad riided. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitav massaažiseanssidel käia vähemalt 10 korda. Soovitatav on juua ka rohkem vett.

Pikemal seansil on võimalus lisaks olemasolevale probleemile, mis vajab tervendamist, kaardistada inimese trauma joone skeem. Skeemi abil on võimalik üle vaadata elusündmused alates sünnist kuni praeguseni, mis võivad põhjustada tasakaalutust ja samuti vajaksid tervendamast.

Terapeut – Sirve Paldis 

58 04 77 92

elutarkus@gmail.com

Seansid toimuvad TALLINNAS ja PÄRNUS.