Kui soovite, et teie armastus õitseks, peate tuvastama armastuse korra seadused, mis piiravad ja toetavad armastust teie elus konkreetses olukorras, ning teil tuleb neid seadusi austusega järgida. Tööriist, mida Bert Hellinger suhtesüsteemides toimiva tavaliselt varjatud dünaamika nähtavaks tegemiseks kasutab, on konstellatsioon“ 

Miks tulla individuaalkonstellatsiooni tegema?

Konstellatsioone saab teha nii grupitööna, kui ka individuaalselt. On erinevaid põhjuseid, miks kõigile ei sobi seda teha grupis. Alati pole me valmis grupi ees end avama või on mõni teema, mis vajab veidi rohkem privaatsust.Vahel on hea konstellatsioone luua ka individuaalse nõustamise käigus, et leida lahendusi olulistele küsimustele.
See meetod on omamoodi unikaalne. Konstellatsioonid on parim viis heita pilk isiklikesse alateadvuse keerukatesse ja salapärastesse toimimisviisidesse ja sellesse mida see kaasa toob. Läbi selle meetodi saame näha reaalsust sellisena nagu see on. Vaadata kõrvalt oma elu aspekte, mida pole suutnud mõista, mida pole suutnud läbi elada. Mõnikord oleme takerdunud mingitesse peremustritesse või hoopiski kinni jäänud. Tihtipeale pole meil isegi aimu, et mingid elukogemused, mis on toimunud minevikus, mõjutavad meie elu praeguseni.
Konstellatsiooni abiga saame integreerida oma elukogemusi sügavamal tasandil. Lõpetada põgenemine, tunnistada reaalsust, vaadata otsa iseendale, ennast vastu võtta sellistena nagu oleme. Taastada iseendis armastuse voolamine. Leida kohad, kus on katkenud sidemed lähedastega, avastada varjatud peremustreid jne. Kõik teemad ja küsimused, mis puudtavad meie inimeseks olemist, on konstellatsioonides käsitletavad.

  Mis on individuaalkonstellatsioon?

  Konstellatsiooni kohta võib teiste sõnadega öelda ka hingepilt või hinge liikumiste peegledused. See on justkui sisemiste, varjatud seisundite nähtavale toomine. Veel on nimetatud konstellatsioone süsteemseteks paigutusteks.
  Tuntakse erinevaid konstellatsioonitöö vorme, perekonstellatsioonid, organisatsioonikonstellatsioonid, struktuursed konstellatsioonid.
  Individuaalkonstellatsioonides kasutatakse nii nukke kui ka metafoor-kaarte. Inimene tuleb oma teema või taotlusega ja määratakse elementide figuurid. Seejärel klient paigutab need väljale.
  Konstellööri abiga saab selgust, millist informatsiooni figuuride asetused ja väli antud hetkes peegeldab. Konstellatsiooni käigus toimub kliendi esitatud küsimuste lahendamine, selle ümbermõtestamine ning eluliste lahenduste võimaldamine.

  Terapeut – Sirve Paldis 

  58 04 77 92

  elutarkus@gmail.com

  Seansid toimuvad TALLINNAS ja PÄRNUS.