„Iga kord kui pinget tunned või ärevaks muutud, on võimust võtnud väline siht. Sa oled oma sisemise sihi silmist kaotanud. Oled unustanud, et esmane on sinu teadvuse seisund, kõik muu on teisene.“ – Eckhart Tolle.

Reikist

Reiki on pärit Jaapanist ja tähendab Universaalset Elu Energiat. Selle õpetuse on rajanud dr. Mikao Usui (15.08.1865-9.04.1926). Reiki on looduslik ja vaimne ravimismeetod, lihtne kätega tervendamise tehnika. Ta on sõltumatu religioonidest ja uskumustest, ega välista ka teiste tehnikate või ravi kasutamist.
Reiki energia toimib harmooniliselt nii füüsilisel, emotsionaalsel, hingelisel kui vaimsel tasandil. Energia suundub just sinna kuhu vaja, tasakaalu taastamiseks ja tervenemisele kaasaaitamiseks.

Mikao Usui töötas välja ka Reiki printsiibid, mille meeles pidamine iga päev ja igas olukorras aitab elada oma elu teadlikumalt:

1. Vähemalt täna ära muretse.

2. Vähemalt täna ära vihasta.

3. Austa oma vanemaid, õpetajaid ja eakaid inimesi.

4. Tee oma tööd ausalt.

5. Näita oma tänulikkust igale elavale hingele.

Reiki seansist:

Alustades Reiki seanssidega, on soovitav võtta 4 järjestikust seanssi. Järgnevad seansid võivad toimuda vastavalt inimese tunnetusele ja vajadusele, kas kord nädalas või harvem. Reiki seansi ajal on inimene pikali ja Reiki vahendaja asetab oma käed vastavates kätepositsioonides tervendatava keha erinevatele piirkondadele.
Seanss kestab umbes üks tund. Soovitatav on aga aega varuda umbes 1,5 tundi, sest peale sügavat lõõgastust on parem autorooli või tänavale kohe mitte minna. Seansile tulles on soovitatav selga panna mugav riietus. On soovitatav juua rohkelt puhast vett.

Terapeut – Sirve Paldis 

58 04 77 92

elutarkus@gmail.com

Seansid toimuvad Tallinnas Ahtri tn 8. 7 korrus.

Pärnus Vee tn 4, Pärnu Budismikeskuses.